ZAUSTAVLJEN POBJEDNIČKI NIZ DINAMA

slika-33

U četvrtom kolu Prve hrvatske košarkaške lige, Dinamo je doživio prvi ovosezonski poraz na “gostovanju” kod momčadi Hermesa. U košarkaškom centru Dražena Petrovića gdje inače domaće utakmice igra i naša momčad, Hermes je ostvario pobjedu 96:80.

Utakmica je od samog početka išla u istom smjeru, iako je prva četvrtina završila neizvjesnim rezultatom, Hermes na odmor odlazi s velikih 20 poena prednosti. Očito je bilo kako našu momčad u drugom dijelu očekuje težak posao, tako smo na kraju treće četvrtine uspjeli smanjiti zaostatak na 74:61, međutim zadnja četvrtina ponovno je pripala Hermesu.

Svijetla točka za nas u ovoj utakmici bio je naš David Ušić koji je odigrao fantastičnu utakmicu. Uz čak 31 poen, dodao je 14 uhvaćenih lopti i 4 asistencije. Najbliže njemu bili su Hrvoje Garafolić i Ivan Nakić-Vojnović, obojica s po 13 poena.

Čestitamo momčadi Hermesa na zasluženoj pobjedi, a mi se nadamo povratku na pobjedničke staze već iduće subote domaćom utakmicom protiv Bosca. Ovim putem pozivamo sve navijače da nam još jednom pruže podršku na nastavku našeg puta prema novim pobjedama.