PREOKRET DINAMA ZA VELIKO SLAVLJE

slika-34

Peto prvenstveno kolo donijelo je vrlo zanimljivu utakmicu između Dinama i Bosca u kojoj je kao pobjednik izašla naša momčad.

U dobroj atmosferi naši dečki slavili su velikim preokretom u zadnjoj četvrtini, konačnim rezultatom 84:75.

Iako je naša ekipa dobro otvorila utakmicu, druga četvrtina otišla je na stranu protivničke momčadi koja je s dva poena prednosti otišla na odmor.

Na početku drugog poluvremena dogodila se važna promjena kod naše momčadi. U igru je ušao najbolji šesti igrač lige, naši navijači – Bad Blue Boysi. Iako je Bosco zadnju četvrtinu dočekao s ugodnih 10 poena prednosti, naši dečki su nošeni pjesmom navijača uspjeli pronaći znanja i snage za potpuni preokret i u konačnici, za veliku i važnu pobjedu.

Najbolji pojedinci kod Dinama bili su Ušić s 19 poena, Nakić-Vojnović i Cvitanović sa po 16 poena, te kapetan Garafolić s 15 poena.

Zahvaljujemo se navijačima na velikoj podršci i “vjetru u leđa” za još jednu pobjedu. Idući vikend gostujemo u Makarskoj kod Amfore, a na sljedećoj domaćoj utakmici vidimo se 6.11 kada nam u goste dolazi Dubrovnik.