PORAZ DINAMA U TRNSKOM

slika-166

U 14.kolu HT Premijer lige Bosco je u dvorani Boško Božić – Pepsi slavio protiv Dinama 111:105.  Susret koji je trajao više od dva sata ponudio je tradicionalno zanimljivu utakmicu ova dva kluba u kojoj je Bosco vodio od početka do kraja i imao odličnu šutersku večer pa je već u prvoj četvrtini imao 12 razlike (30:18), a uz razigrani tri Krajnović – Jurič – Primorac na poluvremenu +7 (58:51). Sredinom treće četvrtine bilo je +15 (74:59). Uspio je Dinamo doći na minus 4 (87:83), ali uz dvije trice Mladena Primorca te poene Luke Babića domaćini su u završnici bili mirne ruke i s linije slobodnih bacanja te upisali vrijednu pobjedu.

Luka Krajnović je s 27 poena i 9 skokova predvodio Bosco. Primorac je dodao 20, a Marko Jurič (8as) i Andrej Matić po 16. Kod Dinama Ivan Novačić je ubacio 23, a Hrvoje Garafolić 22 (8sk).