NOVI PREOKRET DINAMA ZA SLAVLJE U MAKARSKOJ

slika-35

U 6. kolu Prve hrvatske košarkaške lige, Dinamo je stigao do pete pobjede u sezoni.

Plavi su novim preokretom svladali momčad Amfore na gostovanju u Makarskoj rezultatom 72:80. Nakon sjajnog preokreta u prošlom kolu protiv Bosca, naši dečki još su jednom pokazali karakter pobjednika i novim preokretom upisali pobjedu.

Nakon zaostatka od 14 poena početkom treće četvrtine, Dinamo ubacuje u brzinu više i odlazi na nedostižnu prednost za domaćina.

Dobru igru naše momčadi, naročito u drugom poluvremenu, predvodio je kapetan Hrvoje Garafolić s 24 poena. Ivan Radman ubacio je 12, a Luka Cvitanović i David Ušić po 11 poena. Osim strijelaca, treba spomenuti i 13 skokova Ivana Nakića-Vojnovića. Ovom pobjedom stigli smo na drugo mjesto tablice uz omjer od pet pobjeda i jednog poraza.

Sljedeće kolo vraćamo se na domaći teren, u nedjelju dočekujemo momčad Dubrovnika. Nadamo se novoj pobjedi i nastavku borbe za vrh tablice uz podršku i pjesmu naših navijača.