ENBL LIGA – PRVI DOMAĆI PORAZ DINAMA ZA KRAJ PRVOG DIJELA LIGE

slika-518

Dinamo Zagreb je u posljednjem susretu grupne faze ENB lige doživio svoj prvi domaći poraz ove sezone. Bolji je u Draženovom domu bio Manchester koji je slavio 91:88. Momčad iz Engleske je u završnici druge četvrtine imala 18 poena viška (52:34). Nakon što su gosti početkom posljednje četvrtine imali +19 (80:61) momčad Damira Mulaomerovića je počela bolje igrati i prvo tricama Avdalovića, Savića i Hunta prepolovila prednost te u samoj završnici nakon koša Lukasa Avdalovića došla i na mini zaostatak 86:85. Ipak gosti su bili mirne ruke s linije slobodnih bacanja i dohvatili svoju šestu pobjedu s koliko je i Dinamo završio prvi dio natjecanja.

”Došli smo na kraju u priliku da i dobijemo utakmicu ali jednostavno ne bi bilo zasluženo. Imali smo loš pristup pogotovo u prve dvije četvrtine u obrani i to sam rekao igračima u poluvremenu. U nastavku smo dignuli intenzitet i došli u priliku da igramo na jednu loptu. Bez obzira što smo ranije izborili drugi krug žao mi je što moji igrači nisu odigrali bolje ovaj susret protiv kvalitetnog suparnika”..kazao je trener Dinama Damir Mulaomerović.

Hunt je za Dinamo ubacio 24 poena uz 10 asista. Ivan Novačić je dodao 14, a Imran Polutak 13. Kod gostiju prvo ime Max Jones (19)

PHOTO: IVANA DERGEZ

Podjelite ovaj članak:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
# Naziv kluba OS B
1.KK ZADAR200
2.KK SPLIT200
3.KK CIBONA200
4.KK ZABOK200
5.KK DUBROVNIK200
6.KK ALKAR SINJ200
7.KK DINAMO ZAGREB200
8.KK DUBRAVA200
9.KK KVARNER 2010200
11.KK CEDEVITA JUNIOR190
12.GKK ŠIBENKA200