DINAMO U FANTASTIČNOJ ATMOSFERI SRUŠIO GORICU

slika-154

Fenomenalna utakmica u fantastičnoj atmosferi odigrana je u Vukovaru gdje je Dinamo u dramatičnoj završnici savladao Goricu rezultatom 81 – 76 i plasirao se u završnicu Kupa Krešimira Ćosića

Prve dvije četvrtine preslika su utakmice koja je odigrana koji dan ranije između ova dva protivnika. Gorica lagana i rastrčana, Dinamo spor, neprecizan kao u nekom grču.

Kad se još i Cvitković ozlijedio krajem 2. četvrtine, koji je do tada bio najbolji igrač Dinama, izgledalo je da će se sve završiti kao u prošloj utakmici.

Na poluvremenu Gorica ima 34 – 49. No u drugom poluvremenu potpuno druga priča.

Dinamo je u drugom dijelu zaigrao čvrsto u obrani, počeli su ulaziti i šutevi, BBB su napravili paklenu atmosferu i u zadnjih 10 minuta Dinamo ulazi sa rezultatom 54 – 66.

Zadnjih 10 minuta Dinamo je zaigrao napokon kako zna malo po malo istopila se prednost Gorice, te nošeni fantastičnim navijačima na kraju pobjeđuje rezultatom  81 – 76.

”Nismo prestali vjerovati kada smo bili u problemu, na kraju smo pogodili kada je najviše trebalo i okrenulo se na našu stranu. Čestitke dečkima na pobjedi i nadamo se početku pobjedničkog niza koji želimo nastaviti i u Zaboku. Hvala divnim navijačima koji su nam bili velika podrška i raduje me veliki broj djece na utakmici kojima smo vjerujem barem malo pomogli”..kazao je trener Dinama Marijo Štirjan nakon utakmice koja je imala i humanitarni karakter gdje su se prikupljena sredstva donirala udruzi ”Vukovarski leptirići”