DINAMO RUTINSKI DO NOVE POBJEDE

slika-36

U sedmom kolu Prve hrvatske košarkaške lige, stigli smo do svoje šeste pobjede i rutinski svladali Dubrovnik rezultatom 79:68.

Naši dečki su od samog početka utakmice krenuli jakim tempom, a semafor je u jednom trenutku pokazivao rezultat 20:3 u korist naše momčadi. Do poluvremena gosti su uspjeli smanjiti prednost na šest poena, ali otvaranje drugog poluvremena ponovno je ponudilo sjajnu igru Dinama i odlazak utakmice u mirne vode za našu momčad.

Najbolji pojedinac susreta danas bio je David Ušić koji je ostvario double-double učinak s 18 poena i 12 skokova, ali i 4 asistencije. Od ostalih igrača treba izdvojiti Luku Cvitanovića i Hrvoja Garafolića koji su zabili po 14 poena, Ivana Nakića-Vojnovića koji je uz 12 poena dodao 8 skokova, te Andru Anzulovića koji je uz 7 poena uhvatio i 11 lopti.

Ovom pobjedom ostali smo na drugoj poziciji prvenstvene ljestvice s omjerom od šest pobjeda i jednog poraza, a vrh tablice i dalje drži momčad Hermesa s jednom pobjedom više od nas.

Sljedeću nedjelju ponovno se vidimo na domaćoj utakmici kada ćemo ugostiti momčad Zapruđa.