DINAMO RUTINSKI DO NOVA 2 BODA

slika-32

U trećem kolu Prve hrvatske košarkaške lige, upisali smo i treću pobjedu u isto toliko utakmica. Odličnom igrom, prvenstveno u drugom poluvremenu, ostvarili smo uvjerljivu pobjedu 96:68 na domaćem terenu protiv momčadi Jazina.

Otvaranje utakmice obilježila je tvrda borba na obje strane parketa, a rezultat na kraju prve četvrtine (25:23) nije sugerirao rezultat kojim je završila utakmica. Na veliki odmor otišli smo s 8 poena prednosti, a utakmica smo prelomili u trećoj četvrtini kada stvaramo osjetnu prednost i zadnju dionicu utakmice dočekali smo s vrlo ugodnih 22 poena prednosti.

Najbolju utakmicu ove sezone odigrao je Luka Cvitanović, postigao je 24 poena i tako bio vodeći strijelac utakmice. Uz nekoliko upečatljivih trica, Cvitanović je upisao i 4 asistencije. Napadačkim angažmanom pratili su ga kapetan Hrvoje Garafolić i David Ušić, obojica s ubačenih 17 poena.

Treba spomenuti i vrlo dobru utakmicu Ivana Nakića-Vojnovića, koji se uz 10 poena, 6 skokova i 4 asistencije, istaknuo s nekoliko sjajnih obrambenih reakcija.

Sljedeću subotu gostujemo u Draženovom domu kod Hermes Analitice, momčadi koja je uz nas ostala jedina sa stopostotnim učinkom nakon tri kola.

Zahvaljujemo se svim navijačima koji su nas podržali na posljednjoj utakmici. S nestrpljenjem iščekujemo sljedeće kolo i derbi u kojem tražimo nastavak pobjedničkog niza i preuzimanje vrha tablice.