DINAMO ODNOSI BODOVE IZ PULE

slika-15

U odgođenoj utakmici 11.kola Prve lige Dinamo je kao gost svladao Pulu 1981 82:77. Zagrepčani su do pobjede stigli u posljednjoj četvrtini koju su dobili 24:13. Prva i treća četvrtina pripale su domaćinima, a druga i četvrta Dinamu koji je u posljednje četiri minute uz pet poena Marka Juriča i uz tricu Roka Jablana stigao do nove pobjede koja ga je dovela na korak od doigravanja za HT Premijer ligu.

Puljani su u prvoj četvrtini vodili 29:19, a Dinamo koji je igrao bez Radmana i Bušića na poluvremenu je vodio 46:39. Na ulasku u spomenutu posljednju četvrtinu Pula je vodila 64:58, a posljednji puta 71:69.

Dinamo je predvodio Jurič s 20 poena. Hrvoje Garafolić je ubacio 14, Matija Maljić 10 (9sk), a Ivan Nakić Vojnović 9 uz 10 skokova. Kod Puljana Evan Wardlow je ubacio 20, Krešimir Elez 14, a Matija Bilalović 13.