DINAMO NA KRILIMA NAVIJAČA DO POBJEDE NA OTVARANJU SEZONE

slika-31

U prvom kolu Prve hrvatske košarkaške lige, košarkaši Dinama na domaćem terenu pobijedili su momčad Kaštele rezultatom 70:55.

Utakmica je bila rezultatski neizvjesna do treće četvrtine kada je Dinamo stvorio veću prednost i posljednju četvrtinu dočekao s ugodnih 11 poena prednosti.

Utakmicu je obilježila gromoglasna podrška Dinamovih navijača Bad Blue Boysa koji su duž čitave utakmice svojim igračima davali vjetar u leđa i pomogli im da ostvare pobjedu na otvaranju sezone.

Najraspoloženiji pojedinac kod Dinama bio je Andro Anzulović sa 16 zabijenih poena uz 4 skoka i 4 asistencije. Osim njega, dvoznamenkast broj poena postigli su Martin Klepo (14), David Ušić (12) i Luka Cvitanović (11).

U sljedećem kolu Dinamo gostuje u Samoboru. Utakmica je na rasporedu u subotu u 18 sati.

KK Dinamo se zahvaljuje navijačima na izvrsnoj atmosferi i velikoj podršci klubu. Veselimo se idućim utakmicama uz ovakvu podršku naših navijača.