Dinamo je uz veliku podršku BBB savladao Čagalj Tours

slika 2

Dinamo je uz veliku podršku BBB-a nakon uspavanke u prvoj četvrtini (17:19) pitanje pobjednika rješio u drugoj četvrtini koju je prvo otvorio serijom 16:2, a blistavih deset minuta sastav Milana Ličine zaključio je serijom 32:8 za +22 na odmoru (49:27). U nastavku nije bilo rezultatskih uzbuđenja, a izuzev Matije Maljića svi Dinamovci su dobili minute na parketu. Domaćine je predvodio Mislav Majić s 14 poena. Marko Jurič je dodao 12 uz 8 skokova i 9 asista, a Ivan Radman (7 ol) i Kruno Macner po 11 poena. Kod Omiša Ivan Mimica je ubacio 12, a Roko Gizdavčić i Josip Matijević (16sk) po 11.

DINAMO ZAGREB-OMIŠ ČAGALJ TOURS 92:62 (17:19, 32:8, 12:18, 31:17)

(Majić 14, Jurič 12 / Mimica 12, Gizdavčić 11, J.Matijević 11)