BLIJEDO IZDANJE DINAMA U DRAŽENOVOM DOMU

slika-151

U 10. kolu HT Premijer lige Dinamo je izgubio na svom parketu od Gorice rezultatom 51-71.

U prvome poluvremenu gledali smo jako loš šuterski i energetski Dinamo gdje su se gosti malo bolje snašli te se na odmor odlazi sa rezultatom 25- 32.

Kada zabijete u 20 minuta 25 koševa to znači da ne možete računati na nekakav sretan završetak, no ni gosti nisu puno bolje šutirali pa su domaćini vidjeli tračak nade za drugi dio.

U drugom poluvremenu krenula je i navijačka podrška s tribine, ali danas jednostavno nije bio Dinamov dan.

Gosti su malo po malo povećavali prednost te su u jednom trenutku došli na 15 razlike za koje Dinamo više nije imao snage da ju sustigne. Na kraju zaslužena pobjeda Gorice 51-71.

Trener Dinama Mario Štirjan: Prvo čestitke Gorici na zasluženoj pobjedi, bili su bolji protivnik u večerašnjem susretu a sa naše strane jedino kome trebamo čestitati su naši navijači koji su nam pružili podršku od prve do zadnje sekunde i svojim navijanjem pokušali nas dići i pomoći nam da izađemo iz kontra ritma u koji smo upali od početka utakmice i hvala im na tome.

Šta se tiče naše igre mi smo bili od početka utakmice u kontra ritmu i nismo se uspjeli izvući iz toga, osim u nekim mahovima kad smo davali naznake da bi mogli biti bolji ali to danas jednostavno nije bilo moguće. Nismo uspjeli pronaći jednog ili dva igrača koji bi nas povukli prema pobjedi i sa ovakvim postotkom šuta jako je teško dobiti na bilo kojem nivou a pogotovo na najvišem nivou hrvatske košarke. Već za tri dana igramo utakmicu sa istim protivnikom gdje ćemo pokazati da ovo nije naše pravo lice i odužiti se navijačima pravom utakmicom.